Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

TAB İlaç ürünlerinin tek yetkili satış noktası eczanelerdir. Tüm Türkiye’de ilaç depolarında bulunmaktadır. Eczanenizde bulunmasa dahi, sizin için depodan getirtmesini isteyebilirsiniz.

İnternetten satılan ürünlerin; depolanma koşulları, son kullanma tarihi, gerçek ürün olup olmadığı gibi konular bilinemeyeceği için, mağdur olmamanız adına internette satılan ürünleri almamanızı tavsiye ederiz.

TAB İlaç; eczaneden alınan ürünlerle karşılabileceğiniz problemlerde her zaman ürününün arkasındadır. Ancak internetten satın alınan ürünler için bu mümkün değildir.

TAB İlaç ürünleri, takviye edici gıda yönetmeliğine göre T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI onayı ve izniyle üretilmektedir.

5996 sayılı yönetmenlik ile Takviye Edici Gıdaların onay numarası alması zorunluluk haline gelmiştir. Onay alan ürünler bakanlığın https://ggbs.tarim.gov.tr/ adresinden takip edilebilmektedir. Ürün güvenliği açısından oldukça faydalı bu uygulama güncel olarak takip edilmelidir. Tüm TAB İlaç ürünleri üzerinde takviye edici gıda onay numarası bulunmaktadır.

TAB İlaç ürünlerinde kullanılan hayvansal kaynaklı jelatinler helal sertifikasına sahiptir. Ayrıca hiçbir TAB İlaç ürününde glüten bulunmamakta, titanyum dioksit içermemektedir. Vegan özelliği olan desteklerimiz ek olarak logoyla belirtilmiştir.

TAB İlaç ürünleri, ilaç değil takviye edici gıdadır. İçerisinde Tarım Bakanlığı’nın günlük önerilen alım dozunu belirlediği miktarda içerik bulunmaktadır. Ancak özel durumunuz varsa (kronik hastalık, kan sulandırıcı kullanımı, gebelik vb.) doktorunuza danışmadan kullanmamanız önerilir.