Üretim Tesisi

Fason üretim, ar-ge hizmeti, ürün formulasyonu oluşturma, hammade tedariği, ambalaj tasarım, yasal izin ve kayıt oluşturma, private label ürün oluşturma faaliyetleri yürütülmektedir

Fabrika Alanlarımız

360° Tur'a Katılın
Üretim Alanı

TAB İlaç üretim tesisinde, yumuşak kapsül, sert kapsül, tablet, şurup, damla, likit saşe, toz saşe, formlarda ki gıda takviyelerinin üretimi, ambalajlanması ve analiz edilmektedir. TAB İlaç üretim tesisi T.C. Sağlık Bakanlığı, İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü GMP dairesinden GMP denetimini başarı ile geçerek cGMP sertifikasyonunu tamamlamıştır. TAB İlaç’ta üretimi gerçekleşen tüm ürünler temiz alanlarda (ISO 8, ISO 7) üretilmekte ve full otomatik makinalarda el değmeden ambalajlanmaktadır. Tesis aktiviteleri, personel ve malzeme kontaminasyonunu en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Lojistik Depo

TAB İlaç Lojistik Depo 1025 m2 lik bir alana kurulu, 423 adet Euro Palet Kapasiteli 3 katlı 9 raftan oluşmaktadır. Ürünlerin sevkiyata, hammadde ve ambalaj malzemelerinin üretim planı doğrultusunda tutulduğu bu alan 7/24 kamera kaydı ile güven altında tutulmaktadır. Ürünlerimiz bu beklediği süre boyunca uygun depolama koşullarında online sıcaklık, nem izleme sistemleri ile takip edilmekte, tüketicilerimize nihai ürünün güvenle iletilebilmesi için gereken tüm şartları sağlamaktadır.

Fason Üretim

Verilen Hizmetler Ar-ge Ürün Geliştirme Malzeme ve Hammadde Tedariği Ruhsatlandırma Danışmanlık Tasarım- Ambalaj TAB ilaç, Türkiye’de beşeri tıbbı ilaç alanında ve gıda takviyesi alanında faaliyet gösteren firmalara İhtiyaçları doğrultusunda her türlü talebi karşılayabilecek nitelikte kalifiye personel, teknik donanım (altyapı ve yardımcı işletmeler) ve en yeni teknolojiyi içeren ekipmanlar ile fason üretim hizmeti vermektedir. TAB ilaç, 2021 yılından itibaren 7 ‘si beşeri tıbbı ilaç alanında 15’i gıda takviyesi alanında olmak üzere toplam 22 fason üretim hizmeti gerçekleştirmiştir. Fason üretim hizmetinde verdiğimiz destek, sadece üretim değil anlaşma kapsamına bağlı kalmak koşuluyla ar-ge ürün geliştirme, tasarım-dizayn, hammadde tedariği, yasal izin ve kayıt oluşturma, Private label ürün oluşturma faaliyetleri yürütülmektedir.